Veselé ponožky Le Fusek Movember bílé

Ponožky, které pomáhají!

Tvrdí vám někdo, že jsou bílé ponožky usedlé a nepraktické? Kdepak! Přidej k bílé ponožce červené a modré proužky, černý knír a hned máš originální kousek na světě! Veselé ponožky Le Fusek jsou parádním módním doplňkem, které mohou dát třešničku na dort celému outfitu.
Hodí se skvěle ke každé příležitosti, jak do školy, tak do práce.

Pamatuj si, na detailech záleží!

100 % zisku z prodeje těchto ponožek věnujeme Nadačnímu fondu Muži proti rakovině.

Objednej nad 1000 Kč a máš DOPRAVU ZDARMA!

Varianta
Skladem (>5 ks)
99 Kč
bilocerne barevne vesele ponozky Le Fusek 1
Tip

Bílé ponožky Le Fusek patří do kolekce Movember 2018. Le Fusek je česká značka, která si zakládá na lokální produkci, která je zároveň šetrná k životnímu prostředí. Při výrobě našich ponožek je používána prvotřídní česaná bavlna, která dodá ponožkám měkký a hebký feel. Také zaručuje vysokou kvalitu a i po mnohonásobném vyprání drží svůj tvar a barvu.

Složení ponožek: 80 % česaná bavlna, 17 % polyamid, 3 % Lycra. Ponožky jsou vyrobeny z příjemného a pružného materiálu, který zaručuje perfektní přizpůsobení velikosti nohy.

Le Fusek a Movember

Výrobky Le Fusek jsou tady pro tebe, aby ti udělaly radost a navíc podpořily dobrou věc. Veškerý zisk z prodeje věnujeme na konto celosvětové charitativní organizace Movember. Nadace Movember je nezávislá organizace, která bojuje za zdraví všech mužů na celém světě. Jejich cílem je šířit osvětu o prevenci a péči mužů o své zdraví. Za výtěžek z Movember sbírky byl letos koupen nejmodernější ultrazvukový přístroj sloužící ke zlepšení diagnostiky karcinomu prostaty. Má to smysl.

Zpět do obchodu