Veselé ponožky Le Fusek Movember žluté

Ponožky, které pomáhají!

Le Fusek si hraje s barvami. Rozzař i ty svůj outfit stylovými žlutými ponožkami Le Fusek. Tyto vtipné barevné ponožky udělají tvůj den jedinečným.
Ponožky, které stojí za hřích – to je Movember edice Le Fusek.

Objednej nad 1000 Kč a máš DOPRAVU ZDARMA!

Varianta
Skladem (2 ks)
99 Kč

Barevné ponožky Le Fusek patří do kolekce Movember 2016. Le Fusek je česká značka, která si zakládá na lokální produkci, která je zároveň šetrná k životnímu prostředí. Při výrobě našich ponožek je používána prvotřídní česaná bavlna, která dodá ponožkám měkký a hebký feel. Také zaručuje vysokou kvalitu a i po mnohonásobném vyprání drží svůj tvar a barvu.

Složení ponožek: 80 % česaná bavlna, 17 % polyamid, 3 % Lycra. Ponožky jsou vyrobeny z příjemného a pružného materiálu, který zaručuje perfektní přizpůsobení velikosti nohy.

Le Fusek a Movember

Výrobky Le Fusek jsou tady pro tebe, aby ti udělaly radost a navíc podpořily dobrou věc. Veškerý zisk z prodeje věnujeme na konto celosvětové charitativní organizace Movember. Nadace Movember je nezávislá organizace, která bojuje za zdraví všech mužů na celém světě. Jejich cílem je šířit osvětu o prevenci a péči mužů o své zdraví. Za výtěžek z Movember sbírky byl letos koupen nejmodernější ultrazvukový přístroj sloužící ke zlepšení diagnostiky karcinomu prostaty. Má to smysl.