Neohodnoceno

Veselé ponožky Le Fusek Movember červenobílé

Tyhle ponožky by měl mít každý!

Jsou originální, barevné, veselé a dokáží rozesmát všechny tvoje přátele, známé i neznámé v okolí. Jejich veselý vzor tě bude bavit a každé oči si zaručeně všimnou. Přestože je budeš chtít nosit pořád, doporučujeme je někdy sundat a vyprat. Ať se to s tím oslňováním okolí nepřežene. 

100 % zisku z prodeje těchto ponožek věnujeme Nadačnímu fondu Muži proti rakovině.

Objednej nad 1000 Kč a máš DOPRAVU ZDARMA!

Varianta
Skladem (2 ks)
69 Kč

Červenobílé ponožky Le Fusek patří do kolekce Movember 2017. Le Fusek je česká značka, která si zakládá na lokální produkci, která je zároveň šetrná k životnímu prostředí. Při výrobě našich ponožek je používána prvotřídní česaná bavlna, která dodá ponožkám měkký a hebký pocit. Také zaručuje vysokou kvalitu a i po mnohonásobném vyprání drží svůj tvar a barvu.

Složení ponožek: 80 % česaná bavlna, 17 % polyamid, 3 % Lycra. Ponožky jsou vyrobeny z příjemného a pružného materiálu, který zaručuje perfektní přizpůsobení velikosti nohy.

Le Fusek a Movember

Výrobky Le Fusek jsou tady pro tebe, aby ti udělaly radost a navíc podpořily dobrou věc. Veškerý zisk z prodeje věnujeme na konto celosvětové charitativní organizace Movember. Nadace Movember je nezávislá organizace, která bojuje za zdraví všech mužů na celém světě. Jejich cílem je šířit osvětu o prevenci a péči mužů o své zdraví. Za výtěžek z Movember sbírky byl letos koupen nejmodernější ultrazvukový přístroj sloužící ke zlepšení diagnostiky karcinomu prostaty. Má to smysl.