Černé puntikaté ponožky Le Fusek Movember

Ponožky pro tvoje nožky.
Černé puntíkaté ponožky Le Fusek – to je ono! Rozsviť své okolí veselými ponožkami Le Fusek.
Hodí se prostě všude, jak do školy, tak do práce či na párty. Inspiruj své okolí a pomoz dobré věci s ponožkami Le Fusek.

Objednej nad 1000 Kč a máš DOPRAVU ZDARMA!

Varianta
Vyprodáno
99 Kč

Černé puntíkaté ponožky Le Fusek patří do kolekce Movember 2016. Le Fusek je česká značka, která si zakládá na lokální produkci, která je zároveň šetrná k životnímu prostředí. Při výrobě našich ponožek je používána prvotřídní česaná bavlna, která dodá ponožkám měkký a hebký feel. Také zaručuje vysokou kvalitu a i po mnohonásobném vyprání drží svůj tvar a barvu.

Složení ponožek: 80 % česaná bavlna, 17 % polyamid, 3 % Lycra. Ponožky jsou vyrobeny z příjemného a pružného materiálu, který zaručuje perfektní přizpůsobení velikosti nohy.

Le Fusek a Movember

Výrobky Le Fusek jsou tady pro tebe, aby ti udělaly radost a navíc podpořily dobrou věc. Veškerý zisk z prodeje věnujeme na konto celosvětové charitativní organizace Movember. Nadace Movember je nezávislá organizace, která bojuje za zdraví všech mužů na celém světě. Jejich cílem je šířit osvětu o prevenci a péči mužů o své zdraví. Za výtěžek z Movember sbírky byl letos koupen nejmodernější ultrazvukový přístroj sloužící ke zlepšení diagnostiky karcinomu prostaty. Má to smysl.